Celkem 0 položek
0 Kč

Bezoplachový luxusní kondicionér EXCLUSIVE Q10, 260 ml

Unikátní a moderní, lehký, jemný a vydatný bez oplachový kondicionér pro všechny typy krátkých a středně dlouhých vlasů, bez ropných produktů, bez silikonů a bez parabenů, s výhradně bez alergenní parfemací.

Kód: 8086
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Unikátní a moderní, lehký, jemný a vydatný bez oplachový kondicionér pro všechny typy krátkých a středně dlouhých vlasů, bez ropných produktů, bez silikonů a bez parabenů, s výhradně Bez alergenní parfemací. Elegantní rychlá aplikace, výtečná účinnost, velmi malá spotřeba. Výborně přilne k vlasům a má vysokou kondicionační sílu. Po použití zůstanou vlasy hebké, lesklé, zvětší se objem účesu, přítomná kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně, zahladí vlasové šupinky. Užitnými vlastnostmi je kondicionér šetrný jak k vlasům, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití. Garantujeme, že si jej velmi oblíbíte. Kyselina azelaová je moderní kosmetickou přísadou, spolu s taurinem, který tlumí fyziologický účinek TGF beta 1. (TGF beta 1 – tělu vlastní peptid omezující růst vlasů). Kofein posiluje vlasový kořínek, cystein regeneruje a zpevňuje již odrostlé vlasy. Kondicionér obsahuje oblíbený regenerační a posilující panthenol a koenzym Q10. Díky vysokému obsahu regenerační aminokyseliny cysteinu výrobek vykazuje specifickou sirnou vůni!

Použití: Na mokré vlasy umyté šamponem a vytřené ručníkem naneste přiměřené (malé množství, cca 1–2 ml) kondicionéru a vmasírujte jej do vlasů. Dosušte ručníkem a dále upravte běžným způsobem. Po delší době stání přípravek před použitím řádně protřepejte.

//rychlydotaz
//video