1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

BIO EXCLUSIVE UV FILTR ochranný pleťový krém koenzym Q10 51 ml  -  VYPRODÁNO !


Podrobný popis:

 
BIO EXCLUSIVE UV FILTR ochranný pleťový krém koenzym Q10:

Charakteristika produktu:

Výtečný denní pleťový krém s výhradně minerálními UV filtry pro každodenní ochranu Vaší pleti před účinky slunečního záření. Minerální titanová běloba jako UV filtr spolu s dalšími pigmenty jsou společně zabudovány do báze oblíbených pleťových krémů BIONE. Pigmenty poskytují ochranný efekt proti slunečnímu záření, řada dalších oblíbených aktivních složek pokožku vyživuje, zvlhčuje a zvláčňuje. Proti vráskám působí oblíbený koenzym Q10. Tukové složky krému jsou posíleny o vzácný arganový olej. Glykaci a tvorbě vrásek předchází karnosin spolu s oleaminem. Pro snížení nežádoucího lesku pleti krém obsahuje matovací pigmenty. Pravidelným používáním tohoto denního krému omezíte stárnutí pokožky vlivem nežádoucího ultrafialového záření. Doporučeno pro normální a smíšenou pleť, k hydrataci, výživě a ochraně před slunečním zářením na celý den, se sníženým obsahem tukových složek.

Použití: Nanášejte čistými prsty na pokožku obličeje, krku, dekoltu v tenké vrstvě a nechejte vsáknout. Poskytuje cestu ke krásné pěstěné pleti na mnoho let. Emulgel je velmi jemný, v BIO formulaci bez silikonů, parabenů, ropných produktů, s výhradně bezalergenní parfemací. Uchovávejte v chladnu. Použitá konzervační látka se po nanesení přípravku na pokožku postupně odpařuje. Neobsahuje benzophenone ani octylmetoxycinnamate.
Krém nenahrazuje ochranné opalovací prostředky k ochraně pokožky při intenzivním cíleném a dlouhodobém slunění. Jemná unisex parfemace umožňuje běžné používání krému i pro muže.


Není skladem
Cena: 102,48 Kč bez DPH | 124,00 Kč s DPH


Cena: 124,00 Kč s DPH
ks