1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Body Natur Červené ovoce depilační krém do sprchy 200 ml


Podrobný popis:


Zjednodušte si péči o tělo a provádějte depilaci ve sprše!  Depilační krém do sprchy z řady Body Natur s červeným ovocem je určený pro všechny typy pokožky. Unikátní voděodolné složení zaručuje účinnost ve sprše. Jednoduchá bezbolestná depilace s perfektními výsledky již po 3 minutách. Určený pro depilaci nohou, podpaží, oblastí bikin a paží. Dermatologicky testováno.
Pokožka musí být dokonale čistá a suchá, bez podáždění a bez zbytků krémů, olejů apod. Pomocí hladké strany přiložené houbičky naneste krém rovnoměrně na pokožku tak, že veškeré chloupky, které chcete odstranit, pokryjete kompletně krémem. Vyčkejte 1 minutuu a teprve poté začněte se sprchováním. Doba působení krému se může měnit v závislosti na typu pokožky a tvrdosti chloupků. Aby se krém neodstranil z pokožky příliš brzo, vyhněte se během prvních 2 minut sprchování přímému proudu vody na oblasti s aplikovaným krémem. Krém se pomalu po kontaktu s vodou začne rozpouštět. Poté proveďte test: očistěte malou část pokožky hrubou částí houbičky: když lze chloupky snadno odstranit, odstraňte veškeré zbytky krému hrubou částí houbičky. Dle potřeby nechte působit déle, a provádějte další testy. Max. však 8 min. Umyjte depilovanou oblast velkým množstvím teplé vody a jemně osušte. Po použití ponechejte tubu s krémem vždy uzavřenou a houbičku důkladně opláchněte.
Složení: Aqua, Cetearyl Alcohol, Urea, Potassium Thioglycolate, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, VP/Eicosene Copolymer, Fragaria Chiloensis Fruit Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Magnesium Aluminum Silicate, Acrylate Copolymer, Potassium Hydroxide, Parfum, CI 77891.
Body Natur Červené ovoce depilační krém do sprchy 200 ml


Skladem
Cena: 122,31 Kč bez DPH | 148,00 Kč s DPH


Cena: 148,00 Kč s DPH
ks