1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Body Natur Sensitive Aloe Vera a Arganový olej epilační voskové pásky pro celé tělo 16 kusů + poepilační ubrousky 2 kusy  -  VYPRODÁNO !


Podrobný popis:


Body Natur voskové pásky pro epilaci těla s Aloe Verou a arganovým olejem určené pro normální a suchou pokožku.

- Aloe Vera obsahuje protizánětlivé složky, které chrání pokožku před podrážděním
- Arganový olej má zjemňující a zklidňující účinky, zanechává pokožku sametově jemnou a hebkou

S obsahem přírodních aktivních složek. Bez parabenů a alergenních přísad. Dermatologicky testováno.

Složení s přírodním výtažkem z aloe vera a arganovým olejem poskytuje dokonalé dlouhodobé výsledky (až 4 týdny) a zároveň chrání a pečuje o normální a suchou pokožku. Pásky jsou připravené k použití a jsou účinné i na krátké chloupky. S obsahem přírodních aktivních složek. Bez parabenů a alergenních přísad. Dermatologicky testováno. Vhodné pro epilaci nohou a paží. Balení obsahuje 16 pásků a 2 poepilační ubrousky, které odstraňují veškeré zbytky vosku a pokožku zklidňují.

Návod k použití: Pokožka musí být dokonale čistá a suchá. Zahřejte jeden pásek tak, že ho budete třít rukama několik vteřin. Pomalu oddělte obě části pásku. Získáte tak dva pásky připravené k použití. Dobře napněte pokožku určenou k epilaci a aplikujte pásek ve směru růstu chloupků, aby dokonale přilnul a pomocí prstů přitlačte. Ihned poté uchopte koncovou část pásku a strhněte pásek rázným a rozhodným potáhnutím proti směru růstu chloupků a držte přitom pásek co možná nejblíže a nejvíce rovnoběžně vůči pokožce, přitom stále udržujte pokožku řádně napnutou. Každý pásek lze použít víckrát, dokud neztratí svou účinnost. Použijte poepilační ubrousek na odstranění případných zbytků vosku a na zklidnění pokožky. V případě potřeby odtraňte zbytky vosku kouskem vaty navlhčeným v oleji.

Důkladně dodržujte návod k použití. Prosím dbejte informací na příbalovém letáku.

Upozornění: Udržujte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a předložte lékaři obal z přípravku.

Složení: triethylene glycol rosinate, hydrogenated polycyclopentadiene, cera microcristallina, argania spinosa kernel oil, aloe barbadensis leaf extract, paraffinum liquidum, peg-8 dioleate, polyethylene, parfum, ci 77891, ci 61565, ci 47000.

Body Natur Sensitive voskové pásky pro epilaci těla s Aloe Vera a Arganovým olejem 16 kusů + poepilační ubrousky 2 kusy


Není skladem
Cena: 66,12 Kč bez DPH | 80,00 Kč s DPH


Cena: 80,00 Kč s DPH
ks