Celkem 0 položek
0 Kč

Bucato A Mano Concentrato 1000 ml - Koncentrovaný prací gel pro ruční praní

Receptura , která vychází z tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 50 super voňavých praní. 

Kód: 2058
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - PRACÍ GEL 50 dávek PRO RUČNÍ PRANÍ - KONCENTRÁT

Receptura , která vychází z tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 50 super voňavých praní. Prací prostředek určený speciálně pro ruční praní , velmi jemný a zároveň vysoce účinný při čištění tkanin . Respektuje jejich vlákna . Jedná se o účinný přípravek pro ruční praní vašeho prádla . Díky vysoké koncentraci aktivních látek bude vaše oblečení mimořádně čisté a voňavé . Dermatologicky testováno. Tradiční receptura !

POUŽITÍ: V RUKÁCH Nalejte přímo do prádla nebo na skvrny a jemně ručně přeperte . Alternativně můžete použít i pro praní v pračce. Víčko možno použít jako odměrku = 20ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy , s dlouhodobými účinky .Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video