1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Chance Lady doplněk stravy - sirup


Podrobný popis:

CHANCE LADY:

Složení:
Guarána – extrakt                                                                
Lékořice  – extrakt kořene
Třezalka tečkovaná – extrakt natě                                   
Vinná réva červená – extrakt jader
Červený jetel – extrakt natě                                              
Sója – extrakt
Ginkgo  biloba – extrakt                                                      
Šišák bajkalský – extrakt

Působení na organizmus:

Uvádím prokazatelné klinické účinky fytolátek obsažených v extraktech výrobku Chance Lady. Tyto účnky jsou sestaveny do následujících bodů: Působení protinádorové, zejména pak proti karcinomu prsu. Obsažené fytolátky redukují riziko vzniku nádoru.
Preventivní působení proti vzniku kardiovaskulárních chorob. Podporují srdeční činnost a chrání srdeční sval proti vzniku infarktu myokardu. Snižují vysoký krevní tlak. Brání vzniku škodlivého cholesterolu (LDL) a snižují jeho vysokou hladinu. Tím zabraňují všeobecně známému, škodlivému účinku cholesterolu na organizmus, hlavně pak zabraňuje vzniku aterosklerózy. Zvyšuje cirkulaci krve v mozku (ochraňuje tak mozek před infarktem) a také zlepšují periferní cirkulaci. Pozitivně působí na činnost lymfatického systému a zvyšují přirozenou imunitu organizmu.Zlepšuje činnost vnitřních orgánů – ledvin a slinivky, činnost tlustého střeva a především zvyšují detoxikační činnost jater.Spoluúčinkují při likvidaci žaludečních vředů a zabraňují jejich vzniku. Také tlumí křeče hladkého svalstva. Podílí se aktivně na ochraně organizmu proti vzniku cukrovky. Při tom též aktivně pomáhají při snižování hmotnosti (zejména při protitukové dietě).
Působí proti vzniku osteoporózi, která pronásleduje všechny ženy v menopauze.Tlumí návaly horka, potlačují depresivní stavy a náhlou fyzickou i duševní únavu. Též potlačuje návaly napětí v prsou, bolesti hlavy a další neuralgie.


Skladem
Běžná cena: 190,00 Kč
Naše cena: 147,83 Kč bez DPH | 170,00 Kč s DPH


Cena: 170,00 Kč s DPH
ks