Celkem 0 položek
0 Kč

Čistící odličovací pleťové tonikum HYALURON LIFE 255 ml

Luxusní odličovací pleťové tonikum s minimem konzervačních látek, s bez alergenní parfemací, bez silikonů, ropných produktů, parabenů aj.

Kód: 79831
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Luxusní odličovací pleťové tonikum s minimem konzervačních látek, s bez alergenní parfemací, bez silikonů, ropných produktů, parabenů aj. Přitom s výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. Obsahem aktivních látek (karnosin, kyselina hyaluronová, panthenol, nikotinamid, glycerin, allantoin, lipoamin a koenzym Q10) zajišťuje příznivou hydrataci pleti, omezením glykace bílkovin (karnosin) zlepšuje elasticitu a vláčnost pokožky, dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce, koenzym Q10 s kyselinou hyaluronovou jsou oblíbenými ingrediencemi se známou aktivitou proti vráskám. Obsahuje nízkomolekulární i vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou pro hlubší penetraci a pro tvorbu povrchového filmu. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně.

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod. nechejte volně zaschnout a po mnoho hodin působit. Žluté zbarvení výrobku je způsobeno obsahem koenzymu Q10. Výrobek obsahuje kyselinu hyaluronovou ve formě sodné soli. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

//rychlydotaz
//video