Celkem 0 položek
0 Kč

COCCOLATEVI AMMORBIDENTE SUPER PROFUMANTE MUSCHIO BIANCO - Avivážní prostředek 1250 ml

Nechte se hýčkat super voňavou aviváží s vůní Bílého mošusu, je to opojný smyslový zážitek. Obsahuje 5x více parfému než běřné aviváže .

Kód: 3052
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nechte se hýčkat super voňavou aviváží s vůní Bílého mošusu, je to opojný smyslový zážitek. . Oděvy zůstanou voňavé a měkké  pro příjemný pocit pohody. Exkluzivní složení, které zaručuje intenzivní a trvalou vůni a vždy měkké oblečení. V PRAČCE: nasypte 1 uzávěr (25 ml) přímo do bubnu pro měkké a voňavé prádlo, 2 uzávěry (50 ml) pro extra voňavé a měkké prádlo. RUČNĚ: na každých 10 litrů vody 1 uzávěr (25 ml) produktu. Aviváž Coccolatevi se používá při posledním máchání, nelijte přímo na oblečení.

VAROVÁNÍ: Obsahuje: Reakční směs 5-chlor-2-methyl-2H-I-sothiazol-3-onu a 2-methyl-2H-         isothiazol-3-onu (3:1), benzylsalicylát. Může vyvolat alergickou reakci. Pokud se poradíte s        lékařem, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte    oči/obličej. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. Nevyhazujte do životního        prostředí. Chemické složení: Nařízení (ES) č. 648/2004: Méně než 5 % neiontové povrchově           akt.látky. Parfém, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hydroxy-      citronellal, Linalool. Konzervační látky: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

//rychlydotaz
//video

Související zboží