Celkem 0 položek
0 Kč

COCCOLATEVI MORA E MUSCHIO - Koncentrovaný parfém do prádla + čistič 750 ml

Parfém na prádlo - skutečný koncentrovaný parfém navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni. 

Kód: 3057
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Parfém na prádlo s antibakteriálními aktivními látkami, navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni. Používá se také jako čistič podlah a uvolňuje báječnou čistou vůni po celém domě - vůně Ostružin a Pižma.
Jemná a nadčasová vůně se zemitými a květinovými náznaky, která dlouho zůstane na vašich látkách i ve vašem domově. Prodlouží pocit čerstvě vypraného prádla. Vykouzlíte z něj až cca 120 dávek intenzivně vonících praček prádla.

Jak používat: v pračce nasypte 1 uzávěr (6 ml) do přihrádky na aviváž, 2 uzávěry (12 ml) pro extra parfém. Na podlahy a tvrdé povrchy nalijte 2 víčka do 5 litrů vody, abyste nahradili klasický mycí prostředek, 3 víčka pro extra parfém a osvěžovač vzduchu.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje podráždění kůže. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Obsahuje: Limonen. Může vyvolat alergickou reakci. Pokud se poradíte s lékařem, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevyhazujte do životního prostředí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Důkladně omyjte vodou. PŘI KONTAKTU S OČIMA: několik minut důkladně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Výrobek/nádobu zlikvidujte v souladu s platnou legislativou. Složení vyhovující nařízení (ES) č. 648/2004: Méně než 5 % kationtových povrchově aktivních látek. Mezi 5 % a 15 % neiontové povrchově aktivní látky. Parfém, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

//rychlydotaz
//video

Související zboží