Celkem 0 položek
0 Kč

COCCOLATEVI MUSCHIO BIANCO - Koncentrovaný parfém do prádla + čistič 250 ml

Parfém na prádlo - skutečný koncentrovaný parfém navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni. 

Kód: 3071
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Parfém na prádlo s antibakteriálními aktivními látkami, navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni.
Používá se také jako čistič podlah a uvolňuje báječnou čistou vůni po celém domě - vůně Bílého Mošusu.
Prodlouží pocit čerstvě vypraného prádla. Vykouzlíte z něj hned několik intenzivně vonících praček prádla.
Jemná a nadčasová vůně se zemitými a květinovými náznaky, která dlouho zůstane na vašich látkách i ve vašem domově.

Jak používat: v pračce nasypte 1 uzávěr (6 ml) do přihrádky na aviváž, 2 uzávěry (12 ml) pro extra parfém. Na podlahy a tvrdé povrchy nalijte 2 víčka do 5 litrů vody, abyste nahradili klasický mycí prostředek, 3 víčka pro extra parfém a osvěžovač vzduchu.


POZORNOST. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Pokud se poradíte s lékařem, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevyhazujte do životního prostředí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Důkladně omyjte vodou. PŘI KONTAKTU S OČIMA: několik minut důkladně vyplachujte. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje: Směs 5-chlor-2-methyl-2H isothiaziol-3-onu a 2-methyl-2H-isothiazol-lo-3-onu, Linalool, Coumarin, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl salicylát. Složení vyhovující nařízení (ES) č. 648/2004: Mezi 15 % a 30 % neiontových povrchově aktivních látek. Parfém, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylát, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronelal, Isoeugenol, Linalool. Konzervační látky: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

//rychlydotaz
//video

Související zboží