Celkem 0 položek
0 Kč

COCCOLATEVI TALCO IGIENIZZANTE - Koncentrovaný parfém do prádla s dezinfekční přísadou + čistič 300 ml

Parfém na prádlo s antibakteriálními aktivními látkami, navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni. 
UFI - NC10-E0QU-R00W-NPRH

Kód: 3067
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Parfém na prádlo s antibakteriálními aktivními látkami, navržený tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a trvající vůni.
Používá se také jako čistič podlah a uvolňuje báječnou čistou vůni po celém domě. 300 ml - 48 praní - vůně Pudru - Talco.
Prodlouží pocit čerstvě vypraného prádla. Vykouzlíte z něj až cca 48 dávek intenzivně vonících praček prádla.
Jemná a nadčasová vůně se zemitými a květinovými náznaky, která dlouho zůstane na vašich látkách i ve vašem domově.

Použití:
V praččce: přidejte 2 víčka přímo do komory, abyste nahradili aviváž (3 uzávěry na extra vůni) 
Podlahy: přidejte 2 uzávěry na 5 litrů vody jako náhrada čističe podlah (3 uzávěry na extra vůni) 

INCI:
POZORNOST.Obsahuje: benzylsalicylát, benzalkoniumchlorid, Alcohol C13, rozvětvený, ethoxylovaný. Způsobuje vážné podráždění očí. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. V případě konzultace s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI KONTAKTU S OČIMA: několik minut důkladně vyplachujte. Pokud je to snadné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje: 3-fenyl-2-propenal, Hexyl cinnamal, linalool, geraniol, eugenol, benzyl salicylát, kumarin. Může způsobit alergickou reakci. Chemické složení: Nařízení (CE) 2004/648: Méně než 5 % kationtových povrchově aktivních látek. Mezi 5 % a 15 % neiontových povrchově aktivních látek. Parfémy, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool.

//rychlydotaz
//video

Související zboží