Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

DASTY Professional Bathroom Cleaner Professional - Čistič koupelen 750 ml

Dasty Bathroom Cleaner Professional je nový mycí prostředek s vysoce účinnou vůní

Kód: 2016
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dasty Bathroom Cleaner Professional je nový mycí prostředek s vysoce účinnou vůní. Speciální složení zajišťuje čištění a lesk povrchů a je vhodné i pro použití na mramor.
Dasty Bathroom Cleaner Professional není odstraňovač vodního kamene, ale čistič, složení bylo vyvinuto s alkalickým a nekyselým pH na rozdíl od většiny koupelnových čističů. Je tedy méně účinný na vodní kámen (k jeho odstranění jsou k dispozici specifičtější přípravky jako např. Dasty Antikalk), ale má tu výhodu, že jej lze použít i na jemné mramorové povrchy, které se často vyskytují v koupelnách, což z něj dělá jedinečný produkt.

Charakteristika
Speciálně vytvořený s alkalickým pH pro použití také na mramor.
Nedělá šmouhy
Dlouhotrvající vůně.
Dezinfekční síla.
Použití na veřejných místech dává návštěvníkům představu o čisté a příjemně vonící místnosti.

Kde a jak používat
Dasty Bathroom Cleaner Professional je ideální na všechny povrchy koupelny a sanity. Nastříkejte přímo na povrch a otřete vlhkým hadříkem nebo houbou, poté opláchněte.

//rychlydotaz
//video