Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

DASTY Professional Colorblock - ochrana před zabarvením prádla 24 ks

Zabraňuje přenosu barviv z jednoho oděvu do tkaniny jiného během praní.

Kód: 2030
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dasty Colorblock je produkt na barevné prádlo, který umožňuje praní smíšených barev dohromady a šetří čas, energii a námahu. Zabraňuje přenosu barviv z jednoho oděvu do tkaniny jiného během praní.

Charakteristika
Exkluzivní vlákno listů Dasty Colorblock umožňuje absorbovat barvy uvolňované oděvy během pracího cyklu, než prosáknou do tkaniny jiných oděvů. 

Kde a jak používat
Umístěte jeden list Dasty Colorblock na dno pračky pro poloviční náplň, 2 listy pro plnou náplň, poté přidejte prádlo a prací prostředek a pokračujte v praní. Na konci pracího cyklu můžete list vyhodit mezi odpadový papír, protože produkt je biologicky odbouratelný. Pro prádlo s velkou plochou, červené nebo tmavé barvy, je nutné použít větší počet listů. Ideální kombinací je použít listy při praní společně s Dasty Color.

//rychlydotaz
//video