Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

DASTY Professional Degreaser Classic - Čistící a odmašťovací prostředek 1 000 ml

Profesionální silný classic odmašťovač pro domácí i profesionální užití.

Kód: 2000
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dasty Degreaser Classic je čistič na tvrdé povrchy se silným odmašťovacím účinkem. Jeho výhodou je, že jej lze použít pro nespočet aplikací. Dasty Degreaser Classic obsahuje speciální surovinu, jejíž DASTY má evropskou exkluzivitu. Neobsahuje žádná rozpouštědla. Jeho působení je založeno na směsi povrchově aktivních látek zvláště účinných na těžko odstranitelné půdě, jako jsou přírodní a minerální mastnoty, prach a škodliviny z vnějšího prostředí.

Charakteristika
Více aplikací.
Silný odmašťovací účinek.
Formulace bez rozpouštědel.
Okamžité vnímání kvality.

Kde a jak používat
Dasty Degreaser Classic je ideální mycí prostředek pro čištění silně znečištěných povrchů doma i mimo prostředí 'doma'. ideální na druhy minerálních nečistot (přepálený olej, smog atd.) a na nejrůznější typy povrchů (žaluzie, venkovní nábytek z plastu nebo kovu, grily, motocykly, skvrny na látkách, umělé rostliny atd.) a jako stejně jako odstraňovač skvrn na límcích a manžetách před normálním praním.

Nepoužívejte na materiály sestávající z polykarbonátu (transparentní plasty [plexisklo], jako jsou štíty přileb, světlomety automobilů/motocyklů, sprchové panely atd.)

Přípravek je nutné nastříkat přímo na povrch, pokud je nečistota trvanlivá, nechat působit 4/5 minuty a poté opláchnout.

U barevných povrchů nebo materiálů byste je měli nejprve otestovat na skrytém místě na stálobarevnost, abyste se vyhnuli neočekávaným změnám barvy, před použitím produktu na celý povrch
Pro jiné aplikace než ty, které jsou uvedeny, použijte Dasty Degreaser Professional a pro povrchy z nerezové oceli použijte Dasty Inox Professional, abyste nemuseli oplachovat a sušit a ušetřili čas a námahu.

 

Dostupné i ve variantě 750 ml a 5 l.

//rychlydotaz
//video