Celkem 0 položek
0 Kč

DASTY Professional Degreaser Professional - Čistící a odmašťovací prostředek 750 ml

Dasty Degreaser Professional je vysoce koncentrovaný čistič speciálně navržený pro profesionální sektor a je vhodný pro čištění mastných nečistot v technické/mechanické oblasti.

Kód: 2003
Dostupnost: Vyprodáno     info

 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dasty Degreaser Professional je vysoce koncentrovaný čistič speciálně navržený pro profesionální sektor a je vhodný pro čištění mastných nečistot v technické/mechanické oblasti.

Dasty Degreaser Professional obsahuje speciální surovinu, pro kterou má Dasty evropskou exkluzivitu. Neobsahuje žádná rozpouštědla. Jeho působení je založeno na směsi povrchově aktivních látek zvláště účinných na těžko odstranitelné půdě, jako jsou přírodní a minerální mastnoty, prach a znečišťující látky z vnějšího prostředí, specifické pro technický sektor.

Charakteristika
Vysoká koncentrace odmašťovací aktivní látky.
Formulace bez rozpouštědel.
Silný odmašťovací účinek, zejména na přepálené minerální oleje.
Mnohostranné aplikace v technické oblasti.

Kde a jak používat
Dasty Degreaser Professional je ideální čisticí prostředek pro čištění:
Obráběcí stroje mechanické dílny - Mechanické nářadí - Ráfky a díly motorů osobních, motocyklů a nákladních automobilů - Řetězy motocyklů, jízdních kol a motorových pil - Plachty na nákladní automobily - Exteriérové ​​obytné vozy a karavany - Lodě - Zbytky hmyzu ze všech povrchů - Obuv do tělocvičny - Plast na venkovní nábytek - Motory a modely mechaniky hobby - Průmyslové filtry.

Nepoužívejte na materiály sestávající z polykarbonátu (transparentní plasty [plexisklo], jako jsou štíty přileb, světlomety automobilů/motocyklů, sprchové panely atd.)

Přípravek je nutné nastříkat přímo na povrch, pokud je špína trvanlivá, nechte působit 4/5 minut a poté opláchněte nebo ponořte čištěný předmět na několik minut do zředěného roztoku (nebo při silném znečištění i čistého). minut (doba závisí na druhu materiálu a množství odstraňovaných nečistot, které je třeba pokaždé vyhodnotit) a poté opláchněte pod proudem vody.
U barevných povrchů nebo materiálů byste je měli nejprve otestovat na skrytém místě na stálobarevnost, abyste se vyhnuli neočekávaným změnám barvy, než výrobek použijete na celý povrch.

//rychlydotaz
//video