1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

DELIA Argan Oil barva na obočí 3.0 tmavě hnědá 15 ml


Podrobný popis:


Barvící krém na obočí pro profesionální použití s aplikátorem pro 15 použití. 
Upozornění: Před použitím důkladně prostudujte návod a pokyny. Obsahuje fenylenodiaminy, peroxid vodíku. Přípravek může způsobit alergickou reakci. Před použitím proveďte zkušební test (malé množství přípravku naneste za ucho, nebo na loket a nechejte působit 10 minut, opláchněte, pokud se do 12 hodin nedostaví alergická reakce, můžete přípravek použít). Chraňte oči, v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vlažnou vodou. Používejte ochranné rukavice. Chraňte před dětmi! Nepoužívejte v případě vyrážky či jakéhokoliv podráždění při předchozím barvení.
Návod na použití: Zabezpečte okolí obočí mastným krémem. Malé množství barvy na obočí (asi 1 cm) vymačkejte do skleněné misky, přidejte 10-12 kapek peroxidu a vymíchejte do jednolité hladké hmoty. Plastovým aplikátorem nanášejte na obočí. Přípravek aplikujte ihned po zpracování. Neuchovávejte pro další použití! Po uplynutí 5-10 minut důkladně smyjte mýdlem a vodou a následovně čistou vodou. Ošetřete hydratačním krémem. Prodlužováním času působení získáte tmavší odstín.
Test citlivosti: Před použitím proveďte zkušební test i v případě dřívějšího použití bez reakcí. Malé množství přípravku s peroxidem v poměru 1:1 naneste na ucho, a nechejte působit 10 minut, opláchněte, pokud se do 24 hodin nedostaví alergická reakce, můžete přípravek použít.
Balení obsahuje:
- tuba s krémem 15 ml
- lahvička s 3% peroxidem 15 ml
- aplikátor pro přípravu směsi
- návod k použití


Skladem
Cena: 43,80 Kč bez DPH | 53,00 Kč s DPH


Cena: 53,00 Kč s DPH
ks