1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

DELIA Stimulující výživa na řasy a obočí Delia 10ml - rostoucí sérum


Podrobný popis:


DELIA Stimulující výživa na řasy a obočí Delia 10ml - rostoucí sérum:

Stimulující sérum pro podporu růstu řas nebo obočí má viditelné účinky již po 15 dnech aplikace. Zhušťuje a zároveň zamezuje vypadávání. Pravidelným užíváním docílíte krásně dlouhých, hustých a zdravých řas nebo obočí.

Doporučujeme sérum nanášet večer, než půjdete spát a necháte řasy odpočinout a nebudete nanášet řasenku. Lahvička obsahuje aplikátor - štěteček, díky němuž pohodlně sérum nanesete u kořínků.

Pokud Vás trápí vypadávání nebo chcete mít dlouhé řasy jako bohyně a nejste zastáncem umělých řas, tenhle produkt je jasná volba. Navíc za velmi příznivou cenu.

Možná se ptáte, co je Delia za značka.? Produkty jsou vyráběné s tradicí v rodinné společnosti. Delia je kombinací mnoholetých zkušeností, inovativních postupů a technologií s kvalitními surovinami, a přesto za příznivou cenu, aby výrobky mohly být dostupné opravdu pro každého.

Společnost existuje na thu přes 17 let, produkty vyvíjí v 5 špičkových laboratořích světa a produkty distribuují ve více než 60 zemích, miliony spokojených zákazníků a navíc oceněni mnoha prestižními oceněními, plus podporují charitativní projekty :)


Skladem
Cena: 64,46 Kč bez DPH | 78,00 Kč s DPH


Cena: 78,00 Kč s DPH
ks