Celkem 0 položek
0 Kč

Denní krém speciál citlivá pleť AVENA SATIVA 51 ml

Unikátní „medicinální“ denní pleťový krém pro citlivou a problematickou pleť, pro pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou.

Kód: 7900
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Unikátní „medicinální“ denní pleťový krém pro citlivou a problematickou pleť, pro pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. Obsahuje tradiční osvědčené aktivní složky v moderním spojení s dalšími účinnými látkami. Hlavní složkou krému je pudr z jemně umletých zrnek a vlákniny planého ovsa, který obsahuje množství účinných látek, jako jsou lipidy, glukany, minerály, bílkoviny, polysacharidy, flavonoidy, alkaloidy, avenanthramidy, saponiny, steroly aj. Krém (i celá kosmetická řada AVENA Sativa od BIONE) je posílen o zřejmě nejcennější složku pro problematickou pokožku – extrakt s avenanthramidy. Krém je obohacen o BIO ovesný olej k promaštění pokožky. Tento komplex se již po staletí v různých podobách úspěšně používá ke zklidnění všech projevů problematické pleti. Tyto a další účinné složky jsou spojeny s oblíbeným základem pleťových krémů BIONE, účinek na problematickou pokožku je zesílen olejem Cannabis. Krém je doplněn o hydratační glycerin a panthenol, regenerační allantoin, ochranný vitamín E a o vzácné karité. Obsahuje regenerační a proti vráskový koenzym Q10, zpevňující kyselinu listovou a hydratační ureu. Obsahuje výhradně minerální UV filtr k denní ochraně před vlivem ultrafialového záření.

Pravidelně nanášejte krém v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make−up, stíny, pudr apod. Je určen pro všechny typy suché, citlivé a „problematické“ pokožky. Krém je vyroben jako velmi moderní emulgel s úplným vyloučením neionogenních emulgátorů a se sníženou parfemací. Je výjimečně jemný, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný. Použitá konzervační látka se po nanesení krému na pokožku postupně odpařuje. Na ochranu Vaší pokožky na noc použijte pleťový krém AVENA Sativa noční. Pro Vaši krásu a zdraví silou přírody, každý den po celý rok. Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje ropné produkty, silikony, SLES, parabeny aj. Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %. Obsah tukové fáze do: 20 %, pH: fyziologické. Obsah „ovesného pudru“: 5 % hm. min. Obsahuje minerální UV filtr, orientačně vypočítaný SPF faktor: (UVA + UVB) Nažloutlá barva krému je způsobena obsahem koenzymu Q10 a vitamínu – kyseliny listové.

//rychlydotaz
//video