Celkem 0 položek
0 Kč

Dentamint ústní voda MENTOL LONG FRESH EFFECT 500 ml

Potlačuje přítomnost a rozvoj mikroorganismů, působí proti paradontitidě a zubnímu kazu, neutralizuje kyselé pH v ústech.

Kód: 79372
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Potlačuje přítomnost a rozvoj mikroorganismů, působí proti paradontitidě a zubnímu kazu, neutralizuje kyselé pH v ústech. Zaručuje vonící dech a velmi dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti v ústech. Dentamint je unikátní bylinná ústní voda s karnitinem a koenzymem Q10, jež se podílejí na optimalizaci buněčné látkové výměny a tím zlepšují stav dásní. Obsahuje oblíbený extrakt listů Cannabis. Rozmarýnová silice, xylitol, karnitin, karvakrol z tymiánu a proti mikrobiální složka se podílejí na potlačení ústní mikroflóry. Bikarbonát neutralizuje kyselé pH ústní dutiny po jídle a tím chrání zubní sklovinu před kyselou demineralizací a před vznikem zubního kazu. Hřebíčkový olej se s oblibou v lidovém léčitelství používá k tlumení bolesti zubů, skořicová silice prokrvuje sliznici, máta peprná, eukalyptus a anýz působí deodoračně a chladivě. Potlačuje citlivost zubů! Speciální přísada vytváří intenzivní cooling efekt.

Ráno, večer a kdykoli přes den, zvláště pak po jídle, ústa i krk proplachujte malým množstvím ústní vody asi 1–2 minuty a pak vyplivněte. 

Doporučujeme: Mějte vždy při ruce Dentamint s rozprašovačem v kabelkovém balení s extra silným aroma.
Pro svěží dech, zdravé zuby a dásně. Žádný jiný výrobek nemá složení jako Dentamint. 


//rychlydotaz
//video

Související zboží