Celkem 0 položek
0 Kč

Detergente Bucato Concentrato Capi Scuri e Neri 1000 ml - Koncentrovaný prací gel na tmavé a černé prádlo

Receptura , která vychází z historické tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 40 super voňavých mytí.

Kód: 2057
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - PRACÍ GEL 40 dávek NA TMAVÉ A ČERNÉ PRÁDLO - KONCENTRÁT

Receptura , která vychází z historické tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 40 super voňavých mytí. Prací prostředek určený speciálně pro černé a tmavé tkaniny , aby udržoval barvu živou tím , že účinně zasahuje do efektu šedivění . Jedná se o účinný přípravek pro udržení barvy vašeho prádla a díky koncentraci bude vaše oblečení mimořádně čisté a voňavé . Dermatologicky testováno. Tradiční receptura !

POUŽITÍ: V PRAČCE: není potřebný program na předpírání. Můžete nalít přímo do prádla nebo do dávkovače pračky , na skvrny nalít přímo na skvrnu a jemně přeprat a pak vložit do pračky nebo možno prát i v ruce. Víčko možno použít jako odměrku = 30ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy , s dlouhodobými účinky .Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video