Celkem 0 položek
0 Kč

Detersivo Lavatrice Concentrato Fiori Bianchi e Iris 1000 ml - Koncentrovaný prací gel

Receptura , která vychází z historické tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 40 super voňavých mytí.

Kód: 2054
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - KONCENTROVANÝ PRACÍ GEL KONCENTRÁT – 40 pracích dávek

Receptura , která vychází z historické tradice a díky své koncentraci dosáhnete až 40 super voňavých mytí. Vyznačuje se účinným odstraňováním skvrn a šetrností k tkaninám . Můžete prát všechny druhy oblečení včetně bílého , přípravek zanechá prádlo jemné a velmi voňavé . Jedná se o účinný přípravek pro udržení barvy vašeho prádla a díky koncentraci bude vaše oblečení dlouho čisté a voňavé . Dermatologicky testováno. Tradiční receptura !

POUŽITÍ: V PRAČCE: není potřebný program na předpírání. Můžete nalít přímo do prádla nebo do dávkovače pračky , na skvrny nalít přímo na skvrnu a jemně přeprat a pak vložit do pračky nebo možno prát i v ruce. Víčko možno použít jako odměrku = 30ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy , s dlouhodobými účinky .Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video

Související zboží