Celkem 0 položek
0 Kč

ÉLYSÉE pěnové tužidlo - 97 fuchsiové

Barevné pěnové tužidlo, které propůjčí Vašim vlasům intenzivní barevný odstín a zpevněné vlasy. Barva vydrží cca 6-8 umytí vlasů.

Kód: 9090
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Barevné pěnové tužidlo, které propůjčí Vašim vlasům intenzivní barevný odstín a zpevněné vlasy. Barva vydrží cca 6-8 umytí vlasů.

Barvící pěnu si vyzkoušejte na pramenu vlasů a zapamatujte si čas, po který jste tento pramen barvili. Pokud jste dosáhli požadovaného odstínu, nechte po tuto dobu působit tužidlo i na ostatních vlasech. Dosáhnete tak svůj požadovaný odstín. Po trvalé, ondulaci či zesvětlování vlasů, může být barvení více intenzivní. V případě, že máte tmavé vlasy, může být výsledek méně viditělný.

Pokud se Vám dostane tužidlo na kůži, lze jednoduše odstranit pleťovým mlékem, které je vhodé pro odstranění makeupu, či mýdlem s vodou.

Použití: Chraňte se před zašpiněním oblečení, ručníků a dalších věcí. Nasaďte si ochranné rukavice. Přikryjte si ramena a kůži vystavenou přímému kontaktu s pěnou. Tato místa lze natřít mastným krémem. Pěnu protřepejte a naneste na suché a čisté vlasy. Buď na celý účes a nebo na pramínky vlasů. Při aplikaci držte nádobu dnem vzhůru. Vlasírujte produkt do vlasů. Nechte působit po dobu 10-15 minut, podle toho, jak intenzivní barvící efekt požadujete. Následně opláchněte proudem vody a to do té doby, dokud nebude voda čistá. Vysušte vlasy a běžným způsobem dále upravte.

DŮLEŽITÉ: Před prvním použitím proveďte test - zda výrobek nezpůsobuje alergickou reakci. Test provádějte tak, že nanesete malé množství pěny na předloktí a po 40 minutách tuto pěnu smyjte. Pokud se na kůži neprojeví žádné změny, můžete výrobek bezpečně použít. Pěnové tužidlo se nesmí používat na barvení řas či obočí. Pokud se výrobek dostane do očí, je nutné oči ihned vypláchnout vodou. Výrobek používejte v souladu s návodem k použití. Chraňte před přímým slunečním zářením a teplotami nad 50 stupňů. Nádobu v žádném případě nevhazujte do ohně. Udržujte mimo dosah dětí. U nádoby je zakázáno kouřit.

//rychlydotaz
//video

Související zboží