Celkem 0 položek
0 Kč

Emuslio Mangia Polvere Igienizzante Hi-Tech 300 ml - Čistící sprej s antistatickým účinkem a dezinfekční přísadou

Mangia Polvere odstraňuje otisky prstů a prach z nábytku , obrazovek, monitorů, tabletů, smartphonů, klávesnic a ovladačů , aniž by je rozptyloval do vzduchu a vytváří antistatickou bariéru,

Kód: 2083
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

EMULSIO – MANGIA POLVERE IGIENIZZANTE ČISTÍCÍ SPREJ S ANTISTATICKÝM ÚČINKEM A DEZINFEKČNÍ PŘÍSADOU

Nové složení Emulsio Mangia Polvere odstraňuje otisky prstů a prach z nábytku , obrazovek, monitorů, tabletů, smartphonů, klávesnic a ovladačů , aniž by je rozptyloval do vzduchu a vytváří antistatickou bariéru, která zabraňuje jeho usazování po několik dalších dní .Obsahuje dezinfekční přísadu , která odstraňuje nečistoty , bakterie a choroboplodné zárodky. Do vzduchu uvolňuje příjemnou vůni pivoňky a třešňových květů!

POUŽITÍ : nádobu protřepejte , držte ve vertikální poloze a nastříkejte přípravek na měkký hadřík ze vzdálenosti 15cm , poté otřete prach a nečistoty . Neotáčejte víčkem dolů . Upozornění : Nádoba je pod tlakem , při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc mějte u sebe obal výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepropichujte a nespalujte ani po použití. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Obsahuje aniontové tenzidy. Může vyvolat alergickou reakci .

INCI viz originální etiketa. 

//rychlydotaz
//video