Celkem 0 položek
0 Kč

Emuslio Mangia Polvere Parquet 4in1 300 ml - Čistící sprej na dřevěné podlahy a parkety

Emulsio Mangia Polvere 4v1, nastříkejte na mop nebo hadr, díky magnetickému efektu okamžitě zachytí i ten nejzákeřnější prach (chmýří, chlupy a zvířecí chlupy) ze všech podlah.

Kód: 2080
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

EMULSIO – MANGIA POLVERE PARQUET ČISTÍCÍ SPREJ NA DRĚVĚNÉ PODLAHY/PARKETY

Nová receptura Emulsio Mangia Polvere 4v1, nastříkejte na mop nebo hadr, díky magnetickému efektu okamžitě zachytí i ten nejzákeřnější prach (chmýří, chlupy a zvířecí chlupy) ze všech podlah. Kromě toho odstraňuje prachové alergeny zodpovědné za nepříjemné alergie a dodává parketám a dřevěným podlahám lesk!

POUŽITÍ : nádobu protřepejte , držte ve vertikální poloze a nastříkejte přípravek na měkký hadřík nebo mop ze vzdálenosti 15cm , poté otřete prach z podlahy . Neotáčejte víčkem dolů . Postup čištění opakujte dle síly znečištění . Upozornění : Extrémně hořlavý !Nádoba je pod tlakem , při zahřívání se může roztrhnout. Může způsobit ospalost a závratě. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Opakovaná expozice může způsobit vysušení a popraskání kůže .Je-li nutná lékařská pomoc mějte u sebe obal výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do otevřeného ohně. Nepropichujte a nespalujte ani po použití. Používejte venku nebo ve větraných prostorách. Skladujte uzamčené. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C.

Obsahuje Uhlovodíky, C9-11, alkany. Může vyvolat alergickou reakci.

//rychlydotaz
//video