Celkem 0 položek
0 Kč

EXCLUSIVE vyrovnávací krém proti vráskám Q10, 51 ml

Proti vráskový vyrovnávací a ochranný pleťový krém obsahuje unikátní Micro Acrylic Pearls, které vyplňují drobné vrásky a rozptylují světlo, čímž drobné vrásky v okamžiku opticky „zmizí“.

Kód: 79765
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Proti vráskový vyrovnávací a ochranný pleťový krém obsahuje unikátní Micro Acrylic Pearls, které vyplňují drobné vrásky a rozptylují světlo, čímž drobné vrásky v okamžiku opticky „zmizí“. Používá se jako denní krém především na obličej, oblasti okolo očí, krk a dekolt. Micro Acrylic Pearls zároveň způsobují žádoucí zmatnění a velmi lehké tónování pleti. Krém je unikátně hladký, krásně se roztírá, rychle vstřebává. Vedle prvotního „žehlícího“ efektu zároveň poskytuje Vaší pokožce celodenní ochranu před vlivem kyslíkových radikálů, před stárnutím a před vznikem vrásek vlivem nežádoucí glykace bílkovin pokožky. Chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pružnosti. Proti další tvorbě vrásek působí přidaný koenzym Q10. Po použití je pleť opticky hladší, matná a lehce „zářivá“, vypadá mladě a zdravě. Krém se vyznačuje obsahem antioxidantů inositolu a vitamínu E, dále obsahuje hydratační složky glycerin, panthenol, unikátní lipoamin, rhamnosu, ochranný karnosin, regenerační koenzym Q10 a mateří kašičku – nejkomplexnější přírodní výživnou substanci. Krém je vyroben v BIO formulaci, bez ropných produktů, bez silikonů, bez parabenů, bez SLES aj. S výhradně bez alergenní parfemací. Krém je z důvodu optimálního vyrovnání pleti lehce natónován.

Pravidelně ráno nanášejte krém v dostatečné vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako vyrovnávací a zároveň výživný a ochranný krém, vhodný i jako podklad pod make−up, stíny, pudr apod. Krém na pokožce roztírejte jen velmi lehce, bez tlaku, příčně přes vrásky, aby byly dostatečně krémem zaplněny. Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 % Obsah tukové fáze: do 15 % Obsah Micro Acrylic Pearls: 15–20 % hm. Vypočítaný SPF orientačně: 3–5.

//rychlydotaz
//video