Celkem 0 položek
0 Kč

Forno e Barbecue 750 ml - Vysoce účinný čistič na trouby, gril, sporáky a digestoře

Speciální čistící přípravek na čištění a odmaštění z spálených usazenin a odolných nečistot z grilu , trouby, sporáku , digestoří , fritovacích hrnců , plotýnek a dalších teplotně namáhaných povrchů.

Kód: 2073
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA – VYSOCE ÚČINNÝ ČISTIČ NA TROUBY , GRIL , SPORÁKY A DIGESTOŘE

Speciální čistící přípravek na čištění a odmaštění z spálených usazenin a odolných nečistot z grilu , trouby, sporáku , digestoří , fritovacích hrnců , plotýnek a dalších teplotně namáhaných povrchů . Důkladně odstraní i ty nejobtížnější nečistoty . POUŽITÍ: před aplikací zkontrolujte odolnost materiálu vůči alkáliím ! Při čištění nastříkejte přímo na čištěný povrch , nejlépe při povrchové teplotě přibližně 30°C . Nechte vychladnout a několik minut působit , následně důkladně vyčistěte . Při silnější špíně postup opakujte . Na závěr opláchněte vodou a vysušte . Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí : Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video