1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Garnier Fructis balzám - Pure Shine - dokonalý lesk 200 ml


Podrobný popis:

Fructis Pure Shine: pro vlasy dokonale lesklé
Garnier přináší inovativní složení pro krásu a lesk vašich vlasů v kondicionérech Fructis Pure Shine, které kombinují účinné a ekologické látky se složkou bojující proti tvrdé vodě. Vyzkoušejte naši novinku!

Víte, že 88 % obyvatel České republiky žije v oblastech se středně tvrdou nebo tvrdou vodou? Před účinky tvrdé vody chráníte svou pračku i další domácí spotřebiče, ale napadlo vás, že byste před nimi měla chránit také svoje vlasy? Lesklé vlasy zářící zdravím jsou totiž ozdobou každé ženy.

Pokud máte pocit, že jsou vaše vlasy bez lesku, matné a hrubé, i když si je často myjete, je to tím, že se na nich ukládají vápenaté usazeniny z tvrdé vody. Garnier představuje recept na řešení těchto problémů – Fructis Pure Shine obsahuje složku neutralizující efekt tvrdé vody!
Složení s jedinečným účinkem

Garnier Fructis Pure Shine obsahuje unikátní přírodní složku, která neutralizuje tvrdou vodu, zabraňuje ukládání vápenatých látek ve vlasech, a tím pomáhá k jejich dokonalému lesku. Značka Garnier používá ve svých produktech maximální možný podíl přírodních složek, takže Fructis Pure Shine neobsahuje žádné parabeny, silikon ani barviva. Naopak jeho hlavními účinnými složkami jsou aktivní výtažky z ovoce, například z citronu a jablka, fruktóza a glukóza a také vitaminy B3 a B6. Citron je známý tím, že obsahuje nejvíce vitaminu C na jeden gram ze všech citrusových plodů a je přírodním zdrojem kyseliny citronové. O prospěšnosti jablka pro naše zdraví zase věděly už naše babičky. Fruktóza a glukóza jsou zdrojem energie pro buňky a společně s vitaminy B3 a B6 vyživují vlasy do hloubky a dodávají jim sílu.
Šetrný k vlasům, šetrný přírodě

Protože se značka Garnier hodně inspiruje přírodou, snažíme se také, aby naše produkty byly co nejekologičtější, proto je 94 % složení nového šamponu Fructis Pure Shine (92 % složení balzámu) biologicky odbouratelné. To znamená, že téměř nezatěžuje životní prostředí.

V rámci snižování dopadu produktů Garnier na životní prostředí také od roku 2000 pracujeme na neustálém snižování hmotnosti obalů našich produktů. V současné době jsou obaly na šampony a balzámy Garnier nejlehčí ze všech běžně prodávaných produktů. To znamená, že je na ně použito také nejméně plastů, jejichž výroba a likvidace zatěžuje životní prostředí.


Skladem
Cena: 39,67 Kč bez DPH | 48,00 Kč s DPH


Cena: 48,00 Kč s DPH
ks