1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Garnier Ultralift roll on - hluboké vrásky 15 ml


Podrobný popis:

Ultralift Roll-on:
Specifické oblasti vaší pleti - jako je oblast očí, čela a kontur rtů - neustále zaznamenávají mnoho pohybů. Vrásky se pak tvoří rychleji, jsou hlubší, a tak vyžadují specifickou péči. Garnier proto vytvořil masážní roll-on určený speciálně na hluboké vrásky a oblasti ztrácející pevnost. Dermatologicky testováno.

Aktivní látky:

Pro-Retinol - aktivní přísada, známá pro své schopnosti v boji proti vráskám a stárnutí, postupně proniká do samotného jádra každé vrásky.
Kyselina linolová - vyživuje a posiluje přirozenou obrannou schopnost pokožky. Jde o omega-6 esenciální mastnou kyselinu, která dodává pokožce pružnost. Získává se převážně ze Světlice barvířské, rostliny původem z východní Asie, který produkuje světlicový olej. Ten je známý pro své blahodárné účinky na pokožku. Zmíněná kyselina linolová chrání kůži proti dehydrataci a podporuje vlastnost pleti zadržovat vodu. Tím napomáhá obranyschopnosti před vnějšími negativními vlivy. Jinými slovy podporuje to, co dermatologové nazývají funkcí kožní bariéry. Když je pleť dobře hydratovaná, lépe se brání dopadům procesu stárnutí.

Výsledky:

hloubkově redukuje vrásky,
vyhlazuje pleť na povrchu,
po 1. aplikaci je pleť hladší a pevnější,
den za dnem se výrazné vrásky očního okolí, čela a kontur rtů vyhlazují.

Jak používat

Aplikujte jemnými krouživými pohyby přímo na vrásky očního okolí, čela a kontur rtů. V případě potřeby dokončete masáž prsty do úplného vstřebání.


Skladem
Cena: 176,86 Kč bez DPH | 214,00 Kč s DPH


Cena: 214,00 Kč s DPH
ks   


Další obrázky: