Celkem 0 položek
0 Kč

GIRLZ ONLY NUDE NO RESIDUE suchý šampon 200 ml

Bezbarvý, transparentní a velmi lehký suchý šampon, který nezatěžuje vlasy díky unikátnímu 'light weight' složení. Ideální pro jemné vlasy.

Kód: 4408
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Bezbarvý, transparentní a velmi lehký suchý šampon, který nezatěžuje vlasy díky unikátnímu 'light weight' složení. Ideální pro jemné vlasy. Nezanechává žádné zbytky ve vlasech a na pokožce hlavy. Vlasy důkladně vyčistí a dlouhodobě oživuje. Jemným vlasům dodává i bohatší objem. Odstraní mastnotu a po použití jsou vlasy čisté, svěží, s příjemnou vůní. Obnovujestrukturu vlasů a zanechává pocit čistoty.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte, aplikujte ze vzdálenosti 20 cm rovnoměrným rozprašováním na vlasy. Nechte chvíli působit a masírujte konečky prstů, nebo pročešte masážní kartáčem. Poté důkladně vyčešte kartáčem.

Využití: zabraňuje vyblednutí barvy z vlasů vlivem častého mytí, vhodný na cestování, dovolené,tábory, pod stan, zdravotních zařízení a všude, kde není možnost si umýt vlasy vodou.

Upozornění: v případě nestříkání propláchněte rozprašovač teplou vodou, nevhazovat do ohně, skladovat mimo dosah dětí, nepropichovat, teplota max 50°C.

//rychlydotaz
//video

Související zboží