Celkem 0 položek
0 Kč

Hydratační čistící odličovací pleťové tonikum MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ 255 ml

Čisticí a odličovací pleťové tonikum s koenzymem Q10 a měsíčkem lékařským, s účinností proti vráskám, je určeno pro unavenou pleť ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka.

Kód: 79883
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Čisticí a odličovací pleťové tonikum s koenzymem Q10 a měsíčkem lékařským, s účinností proti vráskám, je určeno pro unavenou pleť ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka. Luxusní přísada koenzymu Q10 zajišťuje a optimalizuje přenos kyslíku do buněčných mitochondrií, a tím harmonizuje buněčnou látkovou výměnu. Tonikum je doplněno o zklidňující allantoin a o regenerační a hydratační panthenol. Extrakt měsíčku lékařského je v lidovém léčitelství oblíbený pro svůj údajný hojivý účinek. Chraňte oči před vniknutím tonika.

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a krouživými pohyby pleť vyčistěte. Po vyčištění lze dlaněmi nanést tonikum na obličej a nechat působit celou noc. Tím se blahodárný účinek bioaktivního koenzymu Q10, měsíčkového extraktu a dalších přísad velmi zefektivní. Pokud není pokožka přemaštěna, lze tonikum použít samostatně. Drobný zákal nebo sediment není na závadu jakosti výrobku, je důsledkem použitých rostlinných substancí. Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje silikony, parabeny, SLES ani ropné produkty. S jemnou, výhradně bez alergenní parfemací. Použitá konzervační složka se po aplikaci na pokožku postupně odpařuje.

//rychlydotaz
//video