Celkem 0 položek
0 Kč

Hydratační oční odličovací tonikum CANNABIS 255 ml

Oční odličovací pleťové tonikum je velmi lehké, snadno roztíratelné, s výbornou čistící účinností na make-up, mastné suché stíny apod...

Kód: 7970
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

BIO kosmetika Cannabis obsahuje extrakt z celé listové části rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, bio minerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Olej i extrakt Cannabis jsou používány v lidovém léčitelství pro svou údajnou protizánětlivou, antibakteriální, protialergickou a regenerační schopnost. Mohou pozitivně působit na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné a oparů. Odličovací tonikum má uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Doplněno o vitamín B8 – inositol, vitamín „mládí, vitality a zdraví“ s antioxidačními a bio stimulačními účinky. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem. S výbornou čisticí účinností na make-up, mastné i suché stíny.

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a opakovaným otíráním očistěte pokožku okolo očí. Obsahuje výhradně Bez alergenní parfemaci 0,02 % hm. 

//rychlydotaz
//video