Celkem 0 položek
0 Kč

Intenzivní pleťové sérum ANTAKNE 7 ml

Zcela nová, ještě účinnější receptura, významně potlačuje rozvoj nežádoucí kožní mikroflóry, omezuje vznik vřídků.

Kód: 8019
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zcela nová, ještě účinnější receptura, významně potlačuje rozvoj nežádoucí kožní mikroflóry, omezuje vznik vřídků. Aktivní pleťové sérum pro každodenní pravidelnou ochranu problematické a mastné pleti. Osvědčená kombinace bioaktivního Surfactinu spolu s extraktem Sophora flavescens (matrine), antimikrobiálním čajovníkovým olejem a kyselinou salicylovou zajistí jedinečný „zdravotní“ efekt Vaší pleti. Sérum upravuje sekreci kožního tuku, omezuje rozvoj mikroorganismů, jež se podílejí na tvorbě hnisavých vřídků, lehce odleptává nekrotickou tkáň a tím urychluje „zánik“ vřídků. Blokuje stopové prvky a železo, které jsou nezbytné pro růst mikrobů.

Použití: Po vyčištění pokožky tonikem nebo hloubkovém vyčištění peelingem aplikujte na nejvíce postižená místa opakovaným potíráním štětečkem. Používejte pravidelně, vždy na noc.

Upozornění: V místech aplikace může ještě několik minut docházet k mírnému pálení a svědění, což je důsledek vlastního účinku séra. Obsah lahvičky postačí na ošetření až 500 vřídků.

//rychlydotaz
//video

Související zboží