Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

Keratinová výživa na nehty 7 ml

Osvědčená kombinace keratinového hydrolyzátu a proteinů ze semen Vlčího bobu, pro výživu a zpevnění nehtů spolu s extraktem Cannabis a s propolisem proti plísním.

Kód: 7921
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Osvědčená kombinace keratinového hydrolyzátu a proteinů ze semen Vlčího bobu, pro výživu a zpevnění nehtů spolu s extraktem Cannabis a s propolisem proti plísním. Efektivní mix osvědčených proteinů vyživuje zpevňuje a regeneruji již odrostlý nehet. Použití: Aplikujte štětečkem na nehty, nejlépe na noc, neoplachujte. Přebytek regenerátoru nechejte zaschnout i na okolí nehtu, proteiny z Vlčího bobu vyživí i nehtové lůžko a kůžičku, přídavek včelího propolisu a extrakt listů Cannabis působí prventivně proti nehtovým plísním. Obsah lahvičky vystačí až na 150 aplikací na obě ruce.

Try to be ,,La femme fatale”! Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou. Kdo o Vás pečuje? BIONE Cosmetics

//rychlydotaz
//video