Celkem 0 položek
0 Kč

Lavapavimenti Concentrato Profumo di Pino 1000 ml - Koncentrovaný čistící přípravek na podlahy a tvrdé plochy

Vysoce účinný čistící prostředek pro všechny vodou omyvatelné podlahy, čistí již po prvním setření a to díky obsahu vysoce koncentrovaných povrchově aktivních látek.

Kód: 2065
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - KONCENTRÁT AŽ 50 POUŽITÍ ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK NA PODLAHY A TVRDÉ PLOCHY

Vysoce účinný čistící prostředek pro všechny vodou omyvatelné podlahy , čistí již po prvním setření a to díky obsahu vysoce koncentrovaných povrchově aktivních látek .Příjemná intenzivní vůně uvolňuje do prostřední pocit svěžesti . Určeno pro všechny druhy podlah a tvrdých povrchů .

POUŽITÍ : nalít doporučené dávkování do kbelíku s vodou a setřít povrch . Dávkování : na mírně špinavé plochy 1/2víčka, více špinavé 1 víčko , silné znečištění 1 ½ víčka . Víčko možno použít jako odměrku = 30ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy , s dlouhodobými účinky .Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video

Související zboží