Celkem 0 položek
0 Kč

Lavapiatti Concentrato 500 ml - Koncentrovaný čistící přípravek na mytí nádobí

Díky své koncentraci má přípravek vysokou odmašťovací schopnost ,která vám pomůže čistit a umývat rychleji a efektivněji.

Kód: 2071
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - KONCENTRÁT Vůně čerstvého citronu Díky své koncentraci má přípravek vysokou odmašťovací schopnost ,která vám pomůže čistit a umývat rychleji a efektivněji 

Díky své koncentraci má přípravek vysokou odmašťovací schopnost ,která vám pomůže čistit a umývat rychleji a efektivněji .Snadno odstraňuje a rozpouští mastnotu a zbytky jídla . Určený pro mytí nádobí . Je všestranný a je možné jej požít i k čištění jiných povrchů a materiálů . Vysoce účinný pro odstranění mastnoty , odolné špíny a připálených nečistot . Proti zápachu .

POUŽITÍ : nalijte na mokrou houbu nebo přímo na nádobí a umyjte , po použití saponát opláchněte čistou vodou , Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Škodlivý pro vodní organismy , s dlouhodobými účinky .Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí : Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

INCI a značení viz originální etiketa. Dodává: DROGEREX CZ, www.drogerex.cz, Za Mostem 8, Ivančice

//rychlydotaz
//video

Související zboží