Celkem 0 položek
0 Kč

Micelární pleťová voda CANNABIS 255 ml

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda bez silikonů, ropných produktů, aj. Přitom s výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. 

Kód: 79712
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda bez silikonů, ropných produktů, aj. Přitom s výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. Obsahem aktivních látek (karnosin, kyselina azelaová, panthenol, nikotinamid, glycerin, allantoin a lipoamin, oblíbený extrakt z listů Cannabis) navíc zajišťuje hydrataci pleti, omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce aj. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. Neobsahuje líh.

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod. nechejte volně zaschnout a po mnoho hodin působit. Obsah výhradně bez alergenního parfému: 25 setin procenta. Bez phenoxyethanolu! Chraňte oči před vniknutím přípravku!

//rychlydotaz
//video