Celkem 0 položek
0 Kč

Micelární pleťová voda EXCLUSIVE Q10, 255 ml

Zcela unikátní micelární čisticí a odličovací pleťová voda bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez silikonů, ropných produktů, aj.

Kód: 7981
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zcela unikátní micelární čisticí a odličovací pleťová voda bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez silikonů, ropných produktů, aj. Přitom s výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. Obsahuje oblíbené aktivní a hydratační složky jako karnosin, kyselina azelaová, panthenol, nikotinamid, glycerin, allantoin, lipoamin a koenzym Q10. Omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce, koenzym Q10 je oblíbený pro svou aktivitu proti vráskám. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. Neobsahuje líh.

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod., nechejte volně zaschnout a po mnoho hodin působit. Obsah výhradně bez alergenního parfému: do jedné setiny procenta. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

//rychlydotaz
//video