Celkem 0 položek
0 Kč

Micelární pleťová voda RŮŽE 255 ml

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda s růžovým olejem, bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez tenzidů, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů. 

Kód: 8039
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zcela unikátní čisticí a odličovací pleťová voda s růžovým olejem, bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez tenzidů, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů. Přitom s výtečnou čisticí účinností pro všechny typy pokožky. Obsahem aktivních látek (taurin, kyselina azelaová, panthenol, nikotinamid, glycerin, allantoin, lipoamin, kyselina hyaluronová) navíc zajišťuje zadržení vody v pokožce, karnosin omezením glykace bílkovin snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky, lipoamin dodává bioaktivní aminokyselinu glycin, potlačuje rozvoj mnoha kožních mikroorganismů, urychluje obnovu kyselého a mastného ochranného filmu na pokožce aj. Určeno k hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka, nebo zcela samostatně. Neobsahuje líh.

Použití: Na odličovací tampon naneste micelární vodu a opakovaným otíráním pleť vyčistěte. Na noc naneste přípravek dlaněmi na obličej, dekolt apod. nechte volně zaschnout a po mnoho hodin působit.

//rychlydotaz
//video