Celkem 0 položek
0 Kč

Noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou HYALURON LIFE 51 ml

Exkluzivní noční pleťový krém se zvýšeným obsahem nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro hloubkové pronikání do pokožky i pro tvorbu bariérového povrchového filmu. 

Kód: 7982
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Exkluzivní pleťový krém se zvýšeným obsahem nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové pro hloubkové pronikání do pokožky i pro tvorbu bariérového povrchového filmu. Krém obsahuje koenzym Q10 se známou účinností proti vráskám, hydratační panthenol a glycerin pro všechny typy pleti. Unavené pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená. Koenzym Q10 posiluje buněčné dýchání a tím optimalizuje biochemické procesy v pokožce. Spotřebitelé potvrzují, že používáním krému postupně dochází k projasnění pokožky, mizí jemné, časem i hlubší vrásky. Krém je doplněn o regenerační allantoin, vzácný mandlový olej a bambucké máslo – karité. Lipoamin podporuje tvorbu přirozeného ochranného kožního pláště. Krém obsahuje i značné množství antioxidantu – vitamínu E.

Nanášejte pravidelně na noc v tenké vrstvě na řádně očištěnou pleť, krk, dekolt, hřbety rukou apod. Je vhodný jako výživný a zvláčňující krém s hydratační a příjemnou proti vráskovou aktivitou. Krém je vyroben jako velmi lehký emulgel. Je jemný, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný, se sníženou bez alergenní parfemací. Neobsahuje UV filtr, vykazuje oproti dennímu krému také vyšší obsah tukové fáze.  Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %. Obsah tukové fáze do: 18 %, pH: fyziologické. Žluté zbarvení výrobku je způsobeno obsahem koenzymu Q10. Výrobek obsahuje kyselinu hyaluronovou ve formě sodné soli.

//rychlydotaz
//video