Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

Ochranné opalovací mléko Panthenol + Karoten SPF 20, 150 ml

Opalovací mléko je jemné, lehce roztíratelné a vstřebatelné

Kód: 80962
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Opalovací mléko BIONE je moderní synergickou kombinací zinkové a titanové běloby s organickými UV filtry, chrání proti UVA i UVB. Obsahuje panthenol, karoten, oleje Cannabis, Makadamia a olej ze semínek šípkové růže. Opalovací mléko je jemné, lehce roztíratelné a vstřebatelné. Level Control System zabezpečuje tvorbu stejnoměrného filmu na kůži, brání tak vzniku mikrospálenin. Mléko je částečně voděodolné. Vitamín E chrání před reaktivními radikály. Doporučení: Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Aplikujte prostředek před zahájením slunění. Při pocení, po delší koupeli nebo po osušení ručníkem, nátěr opalovacím prostředkem obnovte, tento aplikujte v množství přibližně odpovídajícímu 6 čajovým lžičkám na dospělou osobu. Žádný ochranný opalovací prostředek neposkytuje 100% ochranu před UV zářením!

Používejte balzám po opalování a sprej po opalování od BIONE. S Cannabis proti proudu času. Šetrný k Vám i k přírodě. Žádný jiný přípravek nemá složení jako BIO opalovací mléko BIONE.

//rychlydotaz
//video