Celkem 0 položek
0 Kč

Pleťový peeling CANNABIS 200 g

Pleťový a tělový peeling s oblíbeným extraktem Cannabis, k intenzivnímu a hloubkovému vyčistění pokožky obličeje a celého těla.

Kód: 7975
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pleťový a tělový peeling s oblíbeným extraktem Cannabis, k intenzivnímu a hloubkovému vyčistění pokožky obličeje a celého těla. Získáte pokožku krásně hladkou, zbavenou všech nečistot, zbytků stínů, pudrů a líčidel. Odstraňuje odumřelé buňky kůže a do hloubky vyčistí ucpané póry. Po použití bude pokožka prokrvená a načervenalá. Cannabis extrakt se v lidovém léčitelství s oblibou používá pro své údajné zklidňující, hojivé a proti mikrobiální účinky. 

Použití: Nejlépe při sprchování naberte na prsty peeling a vlhkou pokožku obličeje i těla stejnoměrně s lehkým přítlakem masírujte a čistěte. Následně velmi důkladně opláchněte teplou a pak chladnou vodou. Důkladně vypláchněte z vlasů, vousů, obočí, očních řas, nosních dírek, uší apod., i za použití tělového šamponu. Nepoužívejte na sluncem spálenou nebo jinak poškozenou pokožku. Používejte pravidelně, nejvíce však 1× týdně. Pozor! Úzkostlivě chraňte oči před vniknutím peelingu! Prostředek vykazuje mimořádně mohutnou účinnost.

//rychlydotaz
//video