Celkem 0 položek
0 Kč

Posilující sérum na řasy 7 ml

Úžasná kombinace známých a ověřených složek pro výživu a zvýšený zdravý růst Vašich řas

Kód: 7918
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Úžasná kombinace známých a ověřených složek pro výživu a zvýšený zdravý růst Vašich řas za zaváděcí cenu! Sophora Flavescens (Matrine), Surfaktin, ultra nízkomolekulární kyselina hyaluronová, proteiny z Lupinu (Vlčí bob), kofein, melatonin, ekdysteron, adenosin, glukonát měďnatý, panthenol aj. to je efektivní mix ověřených substancí pro omezení vypadávání řas, jejich rychlejší růst a zesílení struktury. Léty prověřené složení stovkami velmi spokojených zákaznic.
Obsah lahvičky vystačí až na 300 aplikací na obě víčka!

Použití: Aplikujte na čistá víčka v místě, kde přechází v řasy, v přiměřené vrstvě, na horní i dolní, za použití vloženého štětečku, aspoň jednou denně, nejlépe na noc. Očekávaný výsledek se objevuje již po 3 týdnech pravidelné aplikace. V dalším období používejte dle potřeby pro udržení dosaženého efektu, aspoň 2-3x týdně na noc. Lze použít i k posílení obočí.

Upozornění: V případě, kdy sérum náhodně steče do oka, vypláchněte jej vlažnou vodou a osušte. Pokud by sérum výjimečně způsobovalo nějaké nežádoucí reakce, přestaňte jej používat.

Try to be ,,La femme fatale”! Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou. Kdo o Vás pečuje? BIONE Cosmetics. Bez konzervantů, bez alergenů, bez parfemace! Chraňte oči před vniknutím přípravku!

 

//rychlydotaz
//video

Související zboží