Vážení obchodní partneři , za poslední období  čelíme obrovskému tlaku zvýšení vstupních výrobních nákladů. Ceny energií, surovin, obalů  a dopravy zaznamenaly mimořádný nárůst. Abychom mohli i nadále kvalifikovaně pracovat,
udržet vysokou kvalitu, která je prvořadá a zákaznický servis jsme bohužel nuceni promítnou zvýšené náklady do nastavení prodejních cen.

Celkem 0 položek
0 Kč

Regenerační čistící odličovací pleťové tonikum RAKYTNÍK 255

Je určeno pro normální a suchou pleť ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka.

Kód: 7886
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Je určeno pro normální a suchou pleť ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka. Tonikum je jemné, rakytníkový extrakt obsahuje vitamíny, minerály, flavonoidy a sacharidy. Přípravek je doplněn o zklidňující allantoin, hydratační panthenol a o antioxidant inositol – „vitamín mládí a svěžesti“. 

Použití: Na odličovací tampon naneste tonikum a krouživými pohyby pleť vyčistěte. Po vyčištění lze dlaněmi nanést tonikum na pleť a nechat působit celou noc. Pokud není pokožka přemaštěna, lze tonikum použít samostatně. Unikátní složka – oleoamin – působí lehce proti mikrobiálně, navrátí chybějící tuk do pokožky, působí jako přirozený zvlhčovač a „okyselovač“, uvolněný glycin podporuje tvorbu kolagenu. Použita výhradně bez alergenní parfemace, použitá konzervační látka se po nanesení přípravku na pokožku postupně odpařuje. Chraňte oči před vniknutím přípravku!

//rychlydotaz
//video