1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Regenerační vlasový kondicionér pro citlivou pokožku AVENA SATIVA 260 ml


Podrobný popis:

 
Regenerační vlasový kondicionér pro citlivou pokožku AVENA SATIVA 260 ml:

Charakteristika produktu:

„Medicinální“ vlasový kondicionér pro citlivou a problematickou pokožku se sklonem k tvorbě ekzémů, ke vzniku červených skvrn, k rychlé epitelizaci, na pokožku trpící atopickým ekzémem a lupénkou. Hlavní složkou je extrakt z umletých zrnek a vlákniny planého ovsa, který obsahuje množství účinných látek, jako jsou lipidy, glukany, minerály, bílkoviny, polysacharidy, flavonoidy, alkaloidy, avenanthramidy, saponiny, steroly aj. Nejcennější složkou pro problematickou pokožku je tento extrakt s avenanthramidy. Tyto a další účinné složky jsou spojeny s oblíbeným základem kondicionérů BIONE. Účinek je zesílen BIO ovesným olejem a olejem Cannabis. Doplněn o ureu a o kyselinu listovou. Keratin s navýšeným obsahem cysteinu unikátně zregeneruje a zpevní již vyrostlé vlasy. Kondicionér obsahuje další oblíbené složky jako panthenol a extrakt listů rostliny Cannabis. Vyroben v BIO formulaci, neobsahuje ropné produkty, silikony, syntetická barviva, parabeny aj.
Použití: Na mokré vlasy po umytí šamponem naneste přiměřené menší množství kondicionéru a mnutím ve vlasech vytvořte klouzavou pěnu. Následně krátce propláchněte vlasy vlažnou vodou, vysušte ručníkem a dále upravte běžným způsobem.
S AVENOU proti proudu času. Ochrana, výživa, regenerace- přírodní silou. Šetrný k Vám i k přírodě. Žádný jiný přípravek nemá složení jako kondicionér Avena.


Skladem
Cena: 93,39 Kč bez DPH | 113,00 Kč s DPH


Cena: 113,00 Kč s DPH
ks