Celkem 0 položek
0 Kč

Tělový a pleťový krém GRANÁTOVÉ JABLKO 260 ml

Granátové jablko, pleťový krém pro celou rodinu, je středně tučný, ochranný krém s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu s výživou a ochranou šťávy z granátových jablek se spoustou vzácných přírodních antioxidantů. 

Kód: 7955
Dostupnost: Vyprodáno     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Granátové jablko, pleťový krém pro celou rodinu, je středně tučný, ochranný krém s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu s výživou a ochranou šťávy z granátových jablek se spoustou vzácných přírodních antioxidantů. Tato moderní kosmetická přísada obsahuje spoustu aktivních látek, zejména pak velké množství ochranných antioxidantů, také kompletní řadu významných bio minerálů, vitamínů a adstringentní tanin. BIO krém využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný. Rychle se vstřebává a zanechává příjemný nemastný pocit. BIO krém s granátovým jablkem obsahuje spoustu dalších rostlinných látek jako např. allantoin, mandlový olej, panthenol, glycerin a bambucké máslo s přírodními UV filtry, vitamín E.

Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem. Vyrobeno v BIO formulaci bez silikonů, ropných produktů, parabenů, SLS apod. Použitá konzervační složka se po aplikaci postupně odpařuje. Šetrné k Vám i k přírodě. Bez alergenní parfemace. Obsah tukové fáze: do 14 % hm.

//rychlydotaz
//video