Celkem 0 položek
0 Kč

Výživný multiaktivní krém GRANÁTOVÉ JABLKO 51 ml

BIO – pleťový krém se šťávou granátových jablek je velmi lehký a rychle se vstřebává. Šťáva z granátových jablek obsahuje spoustu přírodních antioxidantů, vitamínů, bio minerálů a adstringentní tanin. 

Kód: 7956
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

BIO – pleťový krém se šťávou granátových jablek je velmi lehký a rychle se vstřebává. Šťáva z granátových jablek obsahuje spoustu přírodních antioxidantů, vitamínů, bio minerálů a adstringentní tanin. Krém dále obsahuje množství dalších regeneračních, hydratačních a zvláčňujících složek jako jsou např. allantoin, mandlový olej, panthenol, glycerin a bambucké máslo s přírodním UV filtrem, vitamín E, regenerační a proti vráskový oleoamin. Po použití bude pokožka vláčná, napnutá, s hedvábným leskem.

Krém nanášejte v tenké vrstvě na pleť, krk, dekolt apod. Je vhodný jako výživný a ochranný podklad pod make-up, stíny, pudr apod. Krém je jemný, lehce roztíratelný, snadno vstřebatelný, s lehkou „zelenou“ bez alergenní parfemací. Obsahuje výhradně minerální UV filtr, orientačně vypočítaný SPF: 2,5–3. Krém nanášejte v tenké vrstvě na pleť, krk a dekolt. Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 %, Obsah tukové fáze: do 14 % hm. pH: fyziologické.

//rychlydotaz
//video