Celkem 0 položek
0 Kč

Detersivo Lavatrice Aloe Vera 1850 ml - Enzymatický prací gel na barevné prádlo

Tekutý enzymatický čistící prací prostředek na barevné prádlo , snadno odstraňuje skvrny s protizápachovým účinkem , vysoce účinný i se studenou vodou , zabraňuje ztrátě barvy v důsledku nepřetržitého praní.

Kód: 2051
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - ENZYMATICKÝ PRACÍ GEL NA BAREVNÉ PRÁDLO s ALOE VERA

Tekutý enzymatický čistící prací prostředek na barevné prádlo , snadno odstraňuje skvrny s protizápachovým účinkem , vysoce účinný i se studenou vodou , zabraňuje ztrátě barvy v důsledku nepřetržitého praní . Zanechává na tkaninách dokonalou čistotu a dlouhotrvající čistou vůni . Jedná se o účinný přípravek pro udržení barvy vašeho prádla a díky koncentraci bude vaše oblečení dlouho čisté a voňavé . Dermatologicky testováno. Tradiční receptura !

POUŽITÍ: V PRAČCE: není potřebný program na předpírání. Můžete nalít přímo do prádla nebo do dávkovače, na velké skvrny nalít přímo na skvrnu a jemně přeprat a pak vložit do pračky nebo možno prát i v ruce. Víčko možno použít jako odměrku = 70ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video

Související zboží