Celkem 0 položek
0 Kč

Detersivo Lavatrice Fiori Bianchi e Iris 1850 ml - Enzymatický prací gel

Tekutý enzymatický čistící prací prostředek poskytuje dokonalou čistotu díky svému čistícímu složení , které působí do hloubky.

Kód: 2050
Dostupnost: Skladem     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

SAPONE DI TOSCANA - ENZYMATICKÝ PRACÍ GEL INTENZIVNÍ VŮNĚ - BÍLÉ KVĚTY a KOSATEC

Tekutý enzymatický čistící prací prostředek poskytuje dokonalou čistotu díky svému čistícímu složení , které působí do hloubky . Intenzivní a svěží tóny bílých květů a kosatců dodávají oděvům příjemnou vůni , „závan jara“ , který dlouho vydrží . Jedná se o účinný přípravek pro udržení barvy vašeho prádla a díky koncentraci bude vaše oblečení dlouho čisté a voňavé . Dermatologicky testováno. Tradiční receptura !

POUŽITÍ: V PRAČCE: není potřebný program na předpírání. Můžete nalít přímo do prádla nebo do dávkovače, na velké skvrny nalít přímo na skvrnu a jemně přeprat a pak vložit do pračky nebo možno prát i v ruce. Víčko možno použít jako odměrku = 70ml. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice, ochranné brýle a obličejový štít. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

//rychlydotaz
//video

Související zboží