Celkem 0 položek
0 Kč

PASTA DEL CAPITANO


Úsměv je jedna z nejkrásnějších věcí. Italové vypráví o šťastných chvílích, chuti do života a Středomoří. Úsměv, péče o zuby a ústní hygiena je vášní a zároveň posláním společnosti. Pasta del Capitano je pro všechny, kteří chtějí jen to nejlepší pro sebe a svůj úsměv. Od roku 1905 vypráví historii úsměvů všech Italů. První zubní pasta uvedena na trh v Itálii podle receptu Clemente Ciccarelliho (lékárník a kapitán kavalérie). Dodnes je stále nejpopulárnější.Použití: Na zubní kartáček naneste zubní pastu o velikosti hrachu a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Následně důkladně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, minimálně dvakrát denně po dobu 2 minut. Omezte spolknutí zubní pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pastu nepolykejte. Děti do 6 let mají používat malé množství zubní pasty pod dohledem dospělého, aby se minimalizovalo požití.

Důležité upozornění: Děti do 6 let a mladší: Na zubní kartáček naneste zubní pastu o velikosti hrachu, abyste minimalizovali polykání. V případě příjmu fluoridu z jiných zdrojů se před použitím poraďte se svým zubařem nebo lékařem. Po použití uzavřete tubu. Doba trvanlivosti po otevření je několik měsíců a odvíjí se od podmínek ve kterých pastu uchováváte. Obsahuje fluorofosforečnan sodný (650 ppm F)

Nezapomínejte na pravidelnou návštěvu svého zubního lékaře a ošetření u dentální hygienistky každých šest měsíců.

Bezpečnostní pokyny: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě známých přecitlivělostí na kteroukoli složku obsaženou ve výrobku. Uzavřete tubu po každém použití. Doba trvanlivosti po otevření je několik měsíců a odvíjí se od podmínek ve kterých pastu uchováváte.

Vyrobeno v Itálii.