Celkem 0 položek
0 Kč

PASTA DEL CAPITANO


Pasta del Capitano nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment produktů pro ústní hygienu. Uspokojí potřeby celé rodiny. Pasta del Capitano je nejen prestižní značkou ústní hygieny, ale i pravou ikonou, symbol italské kvality a tradice. Od roku 1905 přináší tato značka do našich koupelen jedinečný zážitek z ústní hygieny. 

Použití produktů: Na zubní kartáček naneste zubní pastu o velikosti hrášku a důkladně vyčistěte celou ústní dutinu. Následně důkladně vypláchněte. Doporučuje se používat po každém jídle, minimálně dvakrát denně po dobu 2–4 minut. Pastu nepolykejte. Děti do 6 let mají používat velmi malé množství zubní pasty pod dohledem dospělé osoby, aby se minimalizovalo použití. Nezapomínejte na pravidelnou návštěvu svého zubního lékaře a ošetření na dentální hygieně každých 6 měsíců. Ústní voda podporuje správné čištění úst, zabraňuje tvorbě bakterií a pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé dásně. Použijte uzávěr jako dávkovač. Vyplachujte po dobu alespoň 30 sekund. Přípravek se nesmí ředit. Zubní kartáček vyměňujte alespoň každé 3. měsíce!

Bezpečností pokyny:
Vždy postupujte dle návodu na obale.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zubní pasta je určena pro každodenní použití pro dospělé.
Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně.
Nepoužívejte v případě známých přecitlivělostí na kteroukoliv složku obsaženou ve výrobku.
Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte.
V případě podráždění přestaňte používat.
Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, proto, pokud máte obavy, kontaktujte svého zubaře.
Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře.

Vyrobeno v Itálii.
Představte si, jak se každý den probouzíte s pocitem čistoty a svěžesti, jako byste právě opustili zubní ordinaci. Pasta del Capitano to je vášeň pro dokonalost a nezaměnitelný italský šarm ve vaší koupelně.