1. Za Mostem 8, Ivančice 664 91
  2. tel.: 546 434 356 , mob. 736 488 648
  3. e-mail: info@drogerex.cz

Bylinná mast s Kaštanem koňským CANNABIS 150ml  -  VYPRODÁNO !


Podrobný popis:


Bylinná mast s Kaštanem koňským CANNABIS 150ml:

Charakteristika produktu:

Bezvodá bylinná mast s „koňskou silou“ kaštanu koňského a kostivalu lékařského. Extrakt kaštanu, kostival, mentol, kafr, eukalyptus boswellie a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla. Používá se k relaxační a uvolňovací masáži pokožky v oblastech kloubů, na unavené a těžké nohy, při svalovém zatuhnutí, pro relaxační masáže natažených šlach a při různých zhmožděninách. Masáží se pokožka i ostatní tkáně prokrví a prohřejí, uvolní se svalový tonus. Balzám obsahuje oblíbený konopný olej a populární olej z arniky.
Na pokožku v postižené oblasti naneste mast a provádějte asi 5 minut masáž. Ošetřované místo ev. překryjte kouskem strečové kuchyňské fólie, ponechejte v klidu delší dobu. Pokud by se vyskytla přecitlivělost na některou ze složek přípravku, přípravek smyjte vodou a mýdlem a dále nepoužívejte! Ukládejte na chladném místě.
Pro Vaši krásu a zdraví.
Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje ropné produkty, silikony, SLES, etoxyláty ani parabeny. Šetrný k Vám i k přírodě. Žádná jiná bylinná mast nemá složení jako Bylinná mast s kaštanem koňským Cannabis. Relaxace, zklidnění přírodní silou. Bez parfémů, bez emulgátorů a bez konzervace.
Není skladem
Cena: 80,17 Kč bez DPH | 97,00 Kč s DPH


Cena: 97,00 Kč s DPH
ks